Skarby Czech 3 dni.

Data wyjazdu

Dziennie

Długość

3 dni

Odsłon

621

Ilość miejsc

45

KOD:WSZ/011

Świadczenia

Transport
Pilot przewodnik
Bilet: Jaskinie Morawskiego Krasu
Bilet: Kompleks Hradczan,
Bilet: Zoo Safarii
2x śniadania, 3x obiady
2 noclegi
3 nauczycieli
Ubezpieczenie NW, KL

Opis wycieczki

Dzień 1.

Cieszyn

Wyjazd z Polski, przekroczenie granicy w Cieszynie, przyjazd w okolice Brna, gdzie rozciąga się obszar skał wapiennych zwany Morawskim Krasem z największym i najgłębszym system jaskiń tzw. Jaskiniami Punkwiowymi. Podziemna wycieczka pośród niesamowitych kształtów wyrzeźbionych w dewońskim wapieniu przez podziemną rzeczkę, od której jaskinie biorą swą nazwę, doprowadza na dno 138-metrowej przepaści Macocha. Z przepaści zwiedzający płyną pół kilometra podziemną rzeką Punkwią. Przejazd w okolice Pragi, kolacja i nocleg.
Dzień 2.

Praga

Śniadanie, przejazd do Pragi – jednej ze stolic dawnej monarchii austro-węgierskiej, będącej unikatem pod względem architektury i zabytków. Całodzienne zwiedzanie miasta: Hradczany: plac Hradczański, odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim, spacer po Ogrodach Królewskich z renesansowym Pałacem Belweder i „śpiewającą fontanną”, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka, Most Karola, Rynek Starego Miasta (Ratusz ze słynnym zegarem „Orloj”), Plac Wacława. Kolacja i nocleg w hotelu pod Pragą.
Dzień 3.

Dvore Karlove

Śniadanie, przejazd do Ogrodu Zoologicznego w Dvore Karlove – jest to jeden z największych i najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w Europie, specjalizujący się w zwierzętach afrykańskich, fachowcy uważają go za ważny bank genów tych zwierząt. ZOO zwane jest niekiedy „parkiem safari”, bowiem na jego terenie posadzono roślinność przypominającą afrykańską, a zwierzęta żyją na ogromnych wybiegach – można je oglądać z okien specjalnego autobusu, poruszającego się po otwartych przestrzeniach parku. Zwierzęta nieafrykańskie znajdują się w tzw. klasycznej części ZOO, gdzie można je zobaczyć w warunkach typowych dla ich naturalnych biotopów np. las tygrysów, sawanna gepardów, rzeka tropikalna, żywa rafa koralowa. W godzinach południowych wyjazd do Polski, przyjazd w późnych godzinach nocnych.

Zamów wycieczkę

Nazwa wycieczki Cena za dorosłego Cena za dziecko Dostępne miejsca Data wyjazdu Długość
Skarby Czech 3 dni. 0 0 45 Anytime 3 dni

Booking Information

Name Cena (dorosły/dziecko) Persons ( Adults/Children ) Ilość Do zapłaty

Podsumowanie

Suma 0
Do zapłaty 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Numer telefonu jest wymagany
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is