Podolskim Szlakiem 4 dni.

Data wyjazdu

Dziennie

Długość

4 dni

Odsłon

671

Ilość miejsc

45

KOD:WSK/006

Świadczenia

Transport
Bilet: wg ustaleń
3x śniadania, 3x obiadokolacje
3 noclegi
3 nauczycieli

Opis wycieczki

Dzień 1.

Polska

Wyjazd z Polski w godzinach porannych Przejazd Oleska miejsca Urodzenia się Króla Jana III Sobieskiego, Przejazd do Poczajowa – Sanktuarium MB Poczajowskiej – Prawosławna Częstochowa, Przejazd do Krzemieńca, Muzem Juliusza Słowackiego umieszczone w miejscu gdzie J. Słowackie się urodził. Zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 2.

Zabże

Wyjazd do Zbaraża – Zamek Twierdza znana z kart „Ogniem i mieczem” H. Sienkiewicza, Kościół OO Bernardynów. Czerwonograd Największy na Ukrainie wodospad na Dżurynie, Pałac Ponińskich – ruiny, Skała Podolska – Ruiny Pałacu Tarłów, Zakwaterowanie nocleg w Kamieńcu Podolskim
Dzień 3.

Kamieniec Podolski

Śniadanie zwiedzanie Kamieńca Podolaskiego Kamieńca Podolskiego, Zwiedzanie zamku twierdzy, Katedry pw Piotra i Pawła, Klasztor OO Dominikanów, Baszty miasta – Garncarska , Stefana Batorego, Dzielnica Ormiańska, Klasztor OO Trynitarzy, powrót na nocleg. Wyjazd do Chocimia zwiedzanie Twierdzy Chocimskiej, Przejazd do Okopów św Trójcy.
Dzień 4.

Miasto Potockich

Śniadanie Wyjazd z Kamieńca Podolskiego w Kierunku Buczacza. Zwiedzamy miasto Potockich: Kolegiatę, Zespół klasztorny Bazylianów, Ratusz, Odwiedzimy Polski cmentarz. Podhorce – Jeden z Najstarszych kirkutów na Polskich Kresach, Ruiny kościoła św Trójcy w którym spoczął Stanisław Rewera Potocki. Brzeżany. Barokowa perła Podola. Pałac Sieniawskich, Rynek z zabudową, Kościół Farny, Kościół ormiański. Powrót do Polski.

Zamów wycieczkę

Nazwa wycieczki Cena za dorosłego Cena za dziecko Dostępne miejsca Data wyjazdu Długość
Podolskim Szlakiem 4 dni. 0 0 45 Anytime 4 dni

Booking Information

Name Cena (dorosły/dziecko) Persons ( Adults/Children ) Ilość Do zapłaty

Podsumowanie

Suma 0
Do zapłaty 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Numer telefonu jest wymagany
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is