Dolny Śląsk Praga 4dni.

Data wyjazdu

Dziennie

Długość

4 dni

Odsłon

726

Ilość miejsc

45

WF/008

Świadczenia

Autokar + parkingi + opłaty drogowe
Pilot przewodnik
Bilet: wg. programu
3x śniadania, 3x obiadokolacje
Obiad w Pradze
3 noclegi hotel/pensjonat
Ubezpieczenie NW, KL, Bagaż
3 nauczycieli

Opis wycieczki

Dzień 1.

Złoty Stok

Wyjazd z Rzeszowa, przyjazd do Złotego Stoku, zwiedzanie Muzeum „Sztolnia Złota” ( trasa historyczna w dawnej kopalni złota i arsenu, wystawa minerałów), Przejazd w Kotlinę Kłodzką: Szczeliniec – Park Narodowy Gór Stołowych, fantastyczne formy skalne w piaskowcu szczelinowym, punkt widokowy. Zakwaterowanie w hotelu/pensjonacie. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2.

Karpacz

Śniadanie, przejazd do Karpacza. Następnie wyjazd kolejką krzesełkową na Śnieżkę (1603 m n.p.m.) – najwyższy szczyt w Karkonoszach i całych Sudetach. Zejście ze Śnieżki szlakiem turystycznym i zwiedzanie Karpacza: Kościółek Wang – jedyna tego rodzaju budowla w Polsce. Jest to obiekt sakralny drewniany z drugiej połowy XII w., przykład skandynawskiego budownictwa. Następnie przejazd do hotelu na obiad. Po obiedzie wyjazd do Szklarskiej Poręby - miasto w Sudetach Zach. położone na wys. 450-890 m n.p.m.. Zwiedzanie zamku Chojnik. Powrót do hotelu/pensjonatu, obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3.

Praga

Wczesne śniadanie. wyjazd do Pragi. Zwiedzanie: Klasztor Norbertanów na Strachovie. Hradczańskie Namesti. Katedra św Wita. Złota Uliczka. Hradczany Mała Strana z Kościołem św Mikołaja. Obiad. Dalsza część zwiedzania: Most Karola, Józefów, Hlavne Namesti, Karolinum, Waclavskie Namestii. Czas Wolny. Powrót do hotelu.
Dzień 4.

Krzeszów

Śniadanie, wyjazd do Krzeszowa – zwiedzanie kościoła z mauzoleum Piastów Świdnickich - najwybitniejszy zespół barokowy na Śląsku, oraz kościółka opackiego najpiękniejszej w świecie świątyni późnobarokowej. Następnie przejazd do Książa – zwiedzanie zamku - Zbudowali go Piastowie Świdniccy w XIII w. W zamku ekspozycja wnętrz pałacowych, m.in. wspaniała Sala Maksymiliana z barokowym malowanym plafonem. Wyjazd w kierunku Rzeszowa, zakończenie wycieczki w godzinach późnowieczornych

Zamów wycieczkę

Nazwa wycieczki Cena za dorosłego Cena za dziecko Dostępne miejsca Data wyjazdu Długość
Dolny Śląsk Praga 4dni. 0 0 45 Anytime 4 dni

Booking Information

Name Cena (dorosły/dziecko) Persons ( Adults/Children ) Ilość Do zapłaty

Podsumowanie

Suma 0
Do zapłaty 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Numer telefonu jest wymagany
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is