Dolny Śląsk Wrocław 4 dni.

Data wyjazdu

Dziennie

Długość

4 dni

Odsłon

595

Ilość miejsc

45

Kod:WSZ/009

Świadczenia

Autokar + parkingi + opłaty drogowe
Pilot przewodnik
Bilet: wg. programu
3x śniadania, 3x obiadokolacje
3 noclegi hotel/pensjonat
Ubezpieczenie NW, KL, Bagaż
3 opiekunów

Opis wycieczki

Dzień 1.

Złoty Stok

Wyjazd z Rzeszowa, przyjazd do Złotego Stoku, zwiedzanie Muzeum „Sztolnia Złota” ( trasa historyczna w dawnej kopalni złota i arsenu, wystawa minerałów), Przejazd w Kotlinę Kłodzką: Szczeliniec – Park Narodowy Gór Stołowych, fantastyczne formy skalne w piaskowcu szczelinowym, punkt widokowy. Zakwaterowanie w hotelu/pensjonacie. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2.

Karpacz

Śniadanie, przejazd do Karpacza. Następnie wyjazd kolejką krzesełkową na Śnieżkę (1603 m n.p.m.) – najwyższy szczyt w Karkonoszach i całych Sudetach. Zejście ze Śnieżki szlakiem turystycznym i zwiedzanie Karpacza: Kościółek Wang – jedyna tego rodzaju budowla w Polsce. Jest to obiekt sakralny drewniany z drugiej połowy XII w., przykład skandynawskiego budownictwa. Następnie przejazd do hotelu na obiad. Po obiedzie wyjazd do Szklarskiej Poręby - miasto w Sudetach Zach. położone na wys. 450-890 m n.p.m.. Zwiedzanie zamku Chojnik. Powrót do hotelu/pensjonatu, obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3.

Wrocław

Wczesne śniadanie. Przejazd do Wrocławia: zwiedzanie rozpoczniemy od zwiedzania Panoramy Racławickiej namalowanej przez Jana Stykę na Wystawę Krajową. Panorama przedstawia panoramę zwycięskiej dla Polaków bitwy pod Racławicami nad wojskami rosyjskimi. Przejście poprzez Ostrów Tumski, Ostrów Piaskowy, Ossolineum z Aulą Leopoldiną (wejście) i Wieżą Matematyczną. Przejście na Rynek po drodze odwiedzimy Stare Jatki, Rynek z zabytkowymi kamienicami. Przejazd na SkyTower. Wyjazd na 49 piętro skąd rozciąga się panorama Wrocławia i Dolnego Śląska. Przejazd do ZOO – przez lata Hanna i Antoni Gucwińscy prowadzili z tego właśnie ZOO program edukacyjny „Z kamerą wśród zwierząt”. Dziś możemy zobaczyć piękne Afrykarium i Oceanarium oraz wiele innych atrakcji. Czas Wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja Nocleg. Możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek.
Dzień 4.

Krzeszów

Śniadanie, wyjazd do Krzeszowa – zwiedzanie kościoła z mauzoleum Piastów Świdnickich - najwybitniejszy zespół barokowy na Śląsku, oraz kościółka opackiego najpiękniejszej w świecie świątyni późnobarokowej. Następnie przejazd do Książa – zwiedzanie zamku - Zbudowali go Piastowie Świdniccy w XIII w. W zamku ekspozycja wnętrz pałacowych, m.in. wspaniała Sala Maksymiliana z barokowym malowanym plafonem. Wyjazd w kierunku Rzeszowa, zakończenie wycieczki w godzinach późnowieczornych

Zamów wycieczkę

Nazwa wycieczki Cena za dorosłego Cena za dziecko Dostępne miejsca Data wyjazdu Długość
Dolny Śląsk Wrocław 4 dni. 0 0 45 Anytime 4 dni

Booking Information

Name Cena (dorosły/dziecko) Persons ( Adults/Children ) Ilość Do zapłaty

Podsumowanie

Suma 0
Do zapłaty 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Numer telefonu jest wymagany
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is