Beskid Niski ze Słowacją

Data wyjazdu

Dziennie

Długość

3 dni

Odsłon

632

Ilość miejsc

45

KOD:WSK/006

Świadczenia

Autokar + parkingi
Pilot przewodnik
Bilet: Muzeum Pszczelarstwa
Bilet: Zamek Stara Lubowvla
Bilet: Kościół św Jakuba
Bilet: Spiski Hrad
Bilet: Auqa Park
2x śniadania 2x obiadokolacje 1x obiad
Podatek Vat
3 nauczycieli

Cena nie zawiera

  • świadczeń nie wymienionych w ofercie.

  • Wstępu w postaci ofiary do cerkwi w Kwiatoniu i Kościoła Farnego w Bieczu – płatne dodatkowo u pilota 10 zł

Opis wycieczki

Dzień 1.

Biecz

Wyjazd z Rzeszowa godzina 07:00 przejazd w kierunku Biecza. W Bieczu odwiedzimy piękną Kolegiatę Biecką, która jest jednym z najpiękniejszych gotyckich kościołów Przedgórza Karpackiego, zobaczymy dom rodzinny Marcina Kromera, Ratusz i inne zabytkowe kamienice. Następnie udamy się w kierunku Przełęczy Małastowskiej. Jest to miejsce szczególne – znajdują się tutaj cmentarze z okresu I wojny światowej po III co do wielkości bitwie z tego okresu. Pamiątką po niej są rozsiane piękne cmentarze wojenne, na których złożeni są żołnierze obu walczących stron. Z Przełęczy przejedziemy do Kwiatonia. Znajduje się tam najpiękniejsza cerkiew łemkowska w całym Beskidzie Niskim. Przejazd do Stróż. Znajduje się tutaj Muzeum Pszczelarstwa. Po przejściu całej Pszczelej Wioski weźmiemy udział w warsztatach pszczelarskich. Wyjazd do Krynicy. Zwiedzanie centrum Krynicy, wraz z Domem Zdrojowym i degustacją wód Mineralnych. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2.

Słowacja

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Słowacji. Przyjazd do Starej Lubowli. Zamek ten przez ponad 300 lat znajdował się w rękach Polskich. Starostami byli m.in. Lubomirscy. To w tym zamku podczas potopu szwedzkiego spoczywały polskie insygnia koronacyjne. Następnie przejazd do Lewoczy. Odwiedzimy tutaj kościół św Jakuba. Kościół ten posiada unikatowy zespół gotyckich ołtarzy wykonanych w warsztacie Mistrza Pawła z Lewoczy. Przejazd do Spiskiego Hradu – to największy średniowieczny zamek Europy. Przejazd do Krynicy. Możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek. Nocleg.
Dzień 3.

Słowacja

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na Słowację. Tutaj skorzystamy z bogatej oferty wypoczynku w Termach Słowackich. Kilkugodzinny pobyt na Słowackich termach. Wyjazd do Polski. Po drodze postój na obiad. Przyjazd do Rzeszowa w późnych godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Zamów wycieczkę

Nazwa wycieczki Cena za dorosłego Cena za dziecko Dostępne miejsca Data wyjazdu Długość
Beskid Niski ze Słowacją 0 0 45 Anytime 3 dni

Booking Information

Name Cena (dorosły/dziecko) Persons ( Adults/Children ) Ilość Do zapłaty

Podsumowanie

Suma 0
Do zapłaty 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Numer telefonu jest wymagany
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is