Kraje Nadbałtyckie 5 dni.

Data wyjazdu

Dziennie

Długość

5 dni

Odsłon

1000

Ilość miejsc

45

KOD: WF/00

Świadczenia

Transport
Koszt pilota przewodnika oraz przewodników miejscowych
Program zwiedzania
Bilet: Panorama Racławicka
4x śniadania, 4x obiadokolacje
1x nocleg w hotelu pok. 2,3 osobowe w Kownie
1x nocleg w hotelu pok. 2,3 osobowe w Sztokholmie
Przejazd promem na trasie Ryga Sztokholm oraz Sztokholm Tallin
Ubezpieczenie zawarte w axa Polska NNW 7.000 zł, KL. do 10.000 €, bagażu do 800 zł.
Podatek VAT

Cena nie zawiera:

  • świadczeń nie wymienionych w ofercie

  • pok. 1os. – dopłata 350 zł w hotelach oraz 250 € na promie

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

Uwagi:

  • Program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. - Dokumenty Podróży paszport lub dowód.

Opis wycieczki

Dzień 1.

Kovno

Odjazd autokaru z Rzeszowa. Przyjazd do Kovna. Spacer po starówce kowieńskiej: zamek, kościół św. Piotra i Pawła, ratusz zwany „Białym Łabędziem”, dom Perkuna, Aleja Wolności – główny Pasaż handlowy. Przejazd do hotelu w Kownie. Nocleg.
Dzień 2.

Sztokholm

Śniadanie. Przejazd do Rygi (ok. 290 km). Spacer po Rydze: Zwiedzanie Rygi z przewodnikiem: Ratusz, Dom Bractwa Czarnogłowych, Katedra, Kościół św. Jakuba, Zamek kawalerów mieczowych - siedziba prezydenta Łotwy oraz zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. "TRZEJ BRACIA" - czas wolny. Godz. 15.30 -17.30 - Zaokrętowanie na promie. Nocna przeprawa promowa do Sztokholmu w Szwecji. Nocleg w kajutach klasy B, czteroosobowych. Na promie dostępne liczne atrakcje: konkursy karaoke, koncerty żywej muzyki, dla chętnych dyskoteka. Obiadokolacja w formie bufetu i nocleg na promie.
Dzień 3.

Gamla

Śniadanie na promie w formie bufetu. 10.30 przyjazd do Sztokholmu. zwiedzanie stolicy Szwecji pod opieką lokalnego przewodnika. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Punkt widokowy na najwyżej położoną wyspę Sztokholmu - Sodermalm, Stare Miasto (m.in. katedra, kościół niemiecki, Ridarholmskyrkan). Kilkuminutowy rejs z przystani Gamla Stan na wyspę Djurgarden, zwiedzanie: Muzeum Okrętu Wojennego Waza oraz skansenu. Czas wolny. Zwiedzanie Ratusza Sztokholmskiego. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg w Sztokholmie.
Dzień 4.

Sigtuna

Śniadanie. Przejazd do Sigtuny. Zwiedzanie miasteczka: m.in. ruiny XII wiecznych granitowych kościołów, zamek Rosenbergów, ratusz. Przejazd do Uppsali, położonej 70 km na północ od Sztokholmu. Zwiedzanie katedry, spacer po miasteczku. Następnie przejazd do miasteczka Mariefred. Zwiedzanie renesansowego Zamku Gripsholm, miejsca narodzin Zygmunta III Wazy. Powrót do Sztokholmu. - Zaokrętowanie na promie. Nocna przeprawa do Tallina. Obiadokolacja w formie bufetu, Nocleg na promie.
Dzień 5.

Powrót

Śniadanie w formie bufetu – Przybicie do brzegu. Spacer po Tallinie: Górne Miasto: baszta Kiek in de Koek, sobór Aleksandra Newskiego, katedra, zamek Toompea, Doln Miasto:kompleks średniowiecznych kamieniczek Kolm Oede zwanych Trzy Siostry, kościół św. Olafa, klasztor Dominikański, ratusz, Apteka Magistracka, baszta Gruba Małgorzata Przejazd do Rzeszowa.

Zamów wycieczkę

Nazwa wycieczki Cena za dorosłego Cena za dziecko Dostępne miejsca Data wyjazdu Długość
Kraje Nadbałtyckie 5 dni. 0 0 45 Anytime 5 dni

Booking Information

Name Cena (dorosły/dziecko) Persons ( Adults/Children ) Ilość Do zapłaty

Podsumowanie

Suma 0
Do zapłaty 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Numer telefonu jest wymagany
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is