Petersburg i Kraje nadbałtyckie 8 dni.

Data wyjazdu

Dziennie

Długość

8 dni

Odsłon

989

Ilość miejsc

45

KOD: WF/005

Świadczenia

Transport
Opiekę pilota-przewodnika
opłaty za przewodników miejscowych ( Wilno, Tallin, Ryga, Kowno , Petersburg)
Bilet: Panorama Racławicka
7 śniadań, 7 obiadokolacji,
7 noclegów w hotelach 3*** (pok. 2 lub 3 os. z łazienkami): 1 w Kownie, 1 w Tallinie, 3 w Petersburgu, 1 w Tartu, 1 w Wilnie,
Ubezpieczenie KL, NNW i bagaż

Cena nie zawiera:

  • Kosztu wizyty

  • Kosztu biletów wstępu

  • Rejsu statkiem oraz innych opłat obligatoryjnych

Opis wycieczki

Dzień 1.

Kowno

Odjazd autokaru z Rzeszowa. Wizyta w SOKÓŁCE Spacer po starówce kowieńskiej: zamek, kościół św. Piotra i Pawła, ratusz zwany „Białym Łabędziem”, dom Perkuna, Aleja Wolności – główny Pasaż handlowy. Przejazd do hotelu w Kownie. Nocleg.
Dzień 2.

Ryga

Śniadanie. Przejazd do Rygi (ok. 290 km). Spacer po Rydze: zabytki hanzeatyckiej Rygi, Stare Miasto. Przejazd do hotelu w okolicy Tallina (ok. 310 km). Nocleg.
Dzień 3.

Tallina

Śniadanie. Przejazd do Tallina. Spacer po Tallinie: Górne Miasto: baszta Kiek in de Koek, sobór Aleksandra Newskiego, katedra, zamek Toompea, Doln Miasto:kompleks średniowiecznych kamieniczek Kolm Oede zwanych Trzy Siostry, kościół św. Olafa, klasztor Dominikański, ratusz, Apteka Magistracka, baszta Gruba Małgorzata. Przejazd do hotelu w Petersburgu (ok. 370 km). Nocleg.
Dzień 4.

Ermitaż

Śniadanie. Zwiedzanie Ermitażu największej na świecie kolekcji dzieł m.in. Leonarda da Vinci, Michała Anioła, Rafaela, Tycjana, Rembrandta, Rubensa i francuskich impresjonistów. Zwiedzanie Petersburga: Pałac Admiralicji, sobór św. Izaaka, pomnik Piotra Wielkiego, Twierdza Pietropawłowska. Spacer bulwarami Newy. Wieczorem przejażdżka statkiem spacerowym po Newie i jej kanałach. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 5.

Carski Sioł

Śniadanie. Przejazd autokarem i zwiedzanie Carskiego Sioła z Bursztynową Komnatą - rezydencji carycy Katarzyny i Peterhofu - dawnej rezydencji cesarskiej (zwiedzane są ogrody i fontanny Peterhofu). Zwiedzanie Petersburga: nabrzeże pałacowe i Pola Marsowe. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 6.

Petersburg

Śniadanie: Zwiedzanie Petersburga. Newski Prospekt, Sobór Kazański, sobór Spas na Krowi. Przejazd do Tartu (ok. 335 km). Krótki spacer po Tartu: plac Ratuszowy z ratuszem, nabrzeże rzeki Emy z pięknym mostem Kaarsild, uniwersytet, kościół św. Jana, wzgórze Toomemaegi, katedra św. Piotra i Pawła. Przejazd do hotelu w okolicy Tartu. Nocleg.
Dzień 7.

Wilno

Śniadanie. Przejazd do Wilna (ok. 540 km). Po drodze krótki postój na Górze Krzyży i w miejscowości Szawle: kościół św. Piotra i Pawła, okrągły amfiteatralny plac, rzeźba łucznika. Przejazd do hotelu w Wilnie. Nocleg.
Dzień 8.

Wilno

Śniadanie. Spacer po wileńskiej starówce, m.in cerkiew Trójcy Świętej, cerkiew Ducha Świętego, barokowy kościół św. Kazimierza, ratusz. W godzinach południowych wyjazd do Polski. Przyjazd do Rzeszowa (ok. 800 km) ok. godz. 24.00

Zamów wycieczkę

Nazwa wycieczki Cena za dorosłego Cena za dziecko Dostępne miejsca Data wyjazdu Długość
Petersburg i Kraje nadbałtyckie 8 dni. 0 0 45 Anytime 8 dni

Booking Information

Name Cena (dorosły/dziecko) Persons ( Adults/Children ) Ilość Do zapłaty

Podsumowanie

Suma 0
Do zapłaty 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Numer telefonu jest wymagany
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is